Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Maja 11, 2021, 09:17:21
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Beaton wita :)  (Przeczytany 2830 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
beaton
Nowicjusz
*

« : Lutego 09, 2016, 19:32:19 »

Witam serdecznie. Dołączyłam do Was, ponieważ często korzystałam z tego forum bez logowania i doszłam do wniosku, że czas się w końcu zalogować. Jestem totalnym amatorem, więc proszę o cierpliwość, jeśli trzeba będzie mówić do mnie drukowanymi  Cool  Wiele fachowych terminów jest mi obce, dlatego proszę mówić do mnie prostym językiem   Razz  Pozdrawiam  Very Happy
doras
Rezydent

Dolny Śląsk

« Odpowiedz #1 : Lutego 09, 2016, 19:34:19 »

Witaj Very Happy

pozdrawiam, Dorota
Moje fiołki
asiula
Rezydent

« Odpowiedz #2 : Lutego 09, 2016, 19:46:10 »

Witaj  Cool !

--------------------------------------------------
Pozdrawiam Asia
iwonkaa
Gaduła

« Odpowiedz #3 : Lutego 09, 2016, 19:49:59 »

Cześć.  Cool

mrinwestor
Rezydent

« Odpowiedz #4 : Lutego 09, 2016, 19:52:03 »

Witaj!

Aniua
Aktywny
**

« Odpowiedz #5 : Lutego 09, 2016, 21:28:12 »

Witaj na forum.  Very Happy Pochwal się jakie masz roślinki. 
haw5
Rezydent

Wrocław

« Odpowiedz #6 : Lutego 09, 2016, 21:53:01 »

Nie martw się,tak na co dzień porozumiewamy się raczej prostym językiem. Smile
Witaj.

Greta_85
Gaduła

« Odpowiedz #7 : Lutego 09, 2016, 21:55:46 »

Witaj Very Happy

Nie nasze umiejętności, a decyzje które podejmujemy świadczą o tym jakim jest się człowiekiem.

Pozdrawiam Asia

Hippeastrum
http://www.floraforum.eu/floraforum/index.php?topic=46042.0
Storczyki
http://www.floraforum.eu/floraforum/index.php?topic=45355.0
beaton
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #8 : Lutego 09, 2016, 22:21:13 »

Jutro wstawię zdjęcia moich roślinek. Nie jest ich dużo, bo jak pisałam jestem amatorem i nie mam ręki do kwiatków. Tylko się nie przestraszcie mojej gardenii, stefanotisa, murrayi i jaśminowca, bo były na skraju śmierci, ale widzę, że powoli się odbijają  Very Happy Póki całkiem nie padną to się nie poddam  Smile Tak naprawdę ładnie i bezproblemowo rośnie mi tylko jedna roślinka, Hoya.
ADAPAPA
Rezydent

Hippeastrum=groźny nałóg:)

« Odpowiedz #9 : Lutego 09, 2016, 22:26:50 »

Poza hojami nie mam żadnej z wymienionych przez Ciebie roślin.
U mnie by żadna z nich nie urosła.  Smile

natalka
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #10 : Lutego 09, 2016, 22:34:28 »

Jeśli potrafisz zreanimować gardenię, stefanotisa, murrayę i... jaśmin chyba, bo jaśminowiec jest ogrodowy? to Ty nam tu nie wciskaj, że nie masz ręki do kwiatów Wink
Witaj Smile
beaton
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #11 : Lutego 09, 2016, 22:52:12 »

He he, Jaśmin, nie Jaśminowiec, racja. Co ja z tym Jaśminowcem wyjechałam  Razz Stefanotis i Gardenia wygldają jakby się wzięły to życia. Po zdjęciach pewnie będzie trudno w to uwierzyć  Smile Murraya i Jaśmin spadły znacznie na kondycji, nie wiem czy coś z nich będzie, ale na razie nie jest ani gorzej, ani lepiej, więc poczekam co będzie się działo dalej. Hoyę, Murrayę, Gardenię i Jaśmin mam od grudnia, więc tak naprawdę dopiero się uczę jak z nimi postępować. A gdzie się uczę? Właśnie na tym forum  Very Happy
kakyu
Aktywny
**

« Odpowiedz #12 : Lutego 09, 2016, 22:59:56 »

Witaj Wink Mam nadzieję, że pochwalisz się swoimi skarbami. Szczególnie zainteresowała mnie murraya.

makosz11
Moderator Globalny

« Odpowiedz #13 : Lutego 25, 2016, 13:29:50 »

Dalsza cz.wątku już nie powitalna tutaj:- http://www.floraforum.eu/floraforum/index.php?topic=47559.0

Świadomość, że gdzieś ktoś istnieje, kto Ciebie rozumie mimo odległości lub niewypowiedzianych myśli, przemienia tę ziemię w kwitnący ogród...
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: