Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Listopada 29, 2021, 13:43:43
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: « 1 2 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Begonia (Begonia) cz.4  (Przeczytany 27345 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Babcia_Wisia
Rezydent

« Odpowiedz #120 : Maja 13, 2019, 04:23:39 »

To dobra decyzja Kasiu, będziesz zadowolona Very Happy

Nie wszystko złoto co się świeci....

Ps. Pozdrowienia z zielonego... Smile

MOJE DONICZKI
britvictango
Rezydent

« Odpowiedz #121 : Lutego 14, 2021, 11:32:07 »

W zimowej odsłonie Begonia tygrysia

Mimo braku słońca to jednak postanowiła zakwitnąć  Smile

"Żeby zdobyć wiedzę - trzeba się uczyć. Żeby zdobyć mądrość - trzeba obserwować"
                                                       Marilin vos Savanti

Pozdrawiam, Leszek
emma
Aktywny
**

« Odpowiedz #122 : Października 17, 2021, 20:47:21 »

Mam pytania do wielbicieli begonii Very Happy.Urzekła mnie begonia KISMET.Chciałabym się dowiedzieć czy ona należy do begonii bambusowych  ,kłączowych czy rexów.Czy rzeczywiście jest taka srebrzysta jak na zdjęciach Very Happy i czy trudna w uprawie?Będę wdzięczna za każdą informacje Smile.

Strony: « 1 2 3 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: