Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Maja 18, 2021, 14:30:16
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Poznań pełen doznań: z cyklu Prawniczka wita ;)  (Przeczytany 4017 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pani_PRAWNIK
Nowicjusz
*

« : Maja 18, 2009, 13:55:53 »

Witam wszystkich forumowiczów,

Jakże nieuprzejmym było z mojej strony podglądanie Was już od długiego czasu, bez kilku ciepłych słów, że już nie wspomnę o oficjalnym wstąpieniu w Wasze szeregi poprzez rejestrację konta  Embarassed Embarassed Embarassed. Mam nadzieję, że będzie mi wybaczone  Very Happy

Zaglądam tu już od dobrych 8 miesięcy, kiedy to nabyłam nową powierzchnię mieszkaniową, na której mogę teraz uskuteczniać wszelkie moje pomysły. Przydałby się i ogród, ale jak to mówi jedno z moich ulubionych powiedzonek: "co ma wisieć nie utonie"  Smile
Posiadany przeze mnie metraż zapełniam fiołkami afrykańskimi, którymi fascynuję się już od wielu wielu lat - tematyka fiołkowa jest zatem najbardziej okupowanym przeze mnie działem  Idea

Oczywiście moje uwielbienie do kwiatów nie zamyka mnie w czterech ścianach, choć przyznam, że zdarza mi się lubić moje wyłącznie własne towarzystwo  Wink - czas ten niegdyś zwykłam spędzać na amatorskim rysownictwie, a obecnie bardziej na słodkim lenistwie przy dobrej książce lub wciągającym filmie.
Poza tymi chwilami okupowania kanapy  Razz, lubię chodzić po naszych polskich Tatrach i podróżować gdy tylko jest okazja. Od dłuższego czasu całą swoją uwagę poświęcam wspinaczce skałkowej, którą uwielbiam - przy takiej wiosennej pogodzie jak teraz każdy weekend spędzam gdzieś w skałach - drzewa, góry i świetna ekipa ... żyć nie umierać  Very Happy

Myślę, że tyle o mnie. Najważniejsze są tu nasze doniczkowe (i nie tylko) cuda, więc mam nadzieję, że ta pasja nierozerwalnie nas połączy  Very Happy.

Pozdrawiam ciepło
-----------------
Ewelina vel pani_PRAWNIK

Ewelina
tuberoza11
Gaduła

« Odpowiedz #1 : Maja 18, 2009, 14:08:25 »

Witaj, jak masz na imię?

Pozdrawiam Monika Smile
pani_PRAWNIK
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #2 : Maja 18, 2009, 14:18:56 »

Fakt, zapomniałam o dodaniu tej oczywistej oczywistości Wink

Post pierwszy uzupełniony - Ewelina  Smile

Ewelina
JeyDee
Rezydent

strefa klimatyczna 6B

« Odpowiedz #3 : Maja 18, 2009, 14:21:40 »

Witaj  Smile
Faktycznie jesteś prawniczką ?Wink
Choć prawdę mówiąc bardziej nas interesują twoje zasoby parapetowe  Smile

Pozdrawiam - Jola Smile
Moje krzaczki Wink
ursbak
Rezydent

Podlasie

« Odpowiedz #4 : Maja 18, 2009, 14:25:06 »

Witaj... Very Happy

„.. Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja. - O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika. - Skąd możesz wiedzieć, że ja mam? - Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj..."
Kelosak
Aktywny
**

Wielkopolska -strefa 6B

« Odpowiedz #5 : Maja 18, 2009, 15:39:07 »

Witaj,witaj...

Kaśka
Wiktor
Rezydent

Małopolskie, strefa 6b.

« Odpowiedz #6 : Maja 18, 2009, 16:01:44 »

Witaj Ewelino Smile
żmija
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #7 : Maja 18, 2009, 16:08:41 »

Witaj Very Happy

czas ten niegdyś zwykłam spędzać na amatorskim rysownictwie
O! A dlaczego przestałaś?  Wink

lubię chodzić po naszych polskich Tatrach i podróżować gdy tylko jest okazja
Ja też! Very Happy Tyle, że ja bardziej po Pieninach i Bieszczadach Very Happy

Od dłuższego czasu całą swoją uwagę poświęcam wspinaczce skałkowej
A chodziłaś do jakiejś szkoły wspinaczkowej? Smile
teli
Rezydent

mazowsze 6b

« Odpowiedz #8 : Maja 18, 2009, 18:16:47 »

Witaj  Very Happy

agutek
Rezydent

Poznań ; 7a

« Odpowiedz #9 : Maja 18, 2009, 18:18:02 »

Witaj Ewelino Very Happy Ja również jestem z Poznania, lubisz nasze miasto? Smile Ja nie chciałabym mieszkać gdzie indziej Smile

soleil2205
Gaduła

« Odpowiedz #10 : Maja 18, 2009, 18:54:54 »

Witam serdecznie  Very Happy

oliwia
Aktywny
**

Wielkopolska

« Odpowiedz #11 : Maja 19, 2009, 13:21:57 »

Cześć Ewelino. Cieszę się, ze zdecydowałaś się tutaj odezwać. Myślę, że nie tylko Ty na tym skorzystasz, my również.
violkah
Rezydent

« Odpowiedz #12 : Maja 19, 2009, 13:24:41 »

Witaj cieplutko Very Happy
gosiap
Aktywny
**

zielone jest piękne

« Odpowiedz #13 : Maja 19, 2009, 13:27:53 »

Witaj  Very Happy Very Happy Very Happy kolejna zafiołkowana  Smile

słoneczne buziaki GosiaP
salatka
Aktywny
**

« Odpowiedz #14 : Maja 19, 2009, 13:33:09 »

Witaj Ewelino!!!
zafiołkowana - jak miło   Very Happy  Very Happy
koniecznie zapoznaj nas ze swoimi podopiecznymi Smile

Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową ...
czarodziejka
Gaduła

« Odpowiedz #15 : Maja 19, 2009, 13:54:16 »

Very Happy  kolejna fiolkomaniaczka Very Happy Oglądanie naszych fiołków grozi uzaleznieniem  Laughing

Mędrzec to ten, kto na drodze pełnej kolców wyhodować potrafi różę.

Moje fiolki:)
http://www.floraforum.eu/floraforum/index.php?topic=18387.0

Storczyki:)
http://www.floraforum.eu/floraforum/index.php?topic=16379.msg399150#msg399150
ania s
Zbanowany/usunięty
*

« Odpowiedz #16 : Maja 19, 2009, 13:59:45 »

Witaj  wsrod uzaleznionych fiolkomaniakow!
ps Ja tez jestem z bliskich okolic Poznania
Pozdrawiam
Ania Very Happy
pani_PRAWNIK
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #17 : Maja 19, 2009, 14:45:28 »

Dzięki za miłe powitanko  Very Happy.

W tym miejscu szczególne podziękowania ślę do Oliwii, która okazała mi bardzo bardzo wiele życzliwości i obdarzyła mnie olbrzymią dawką zaufania  Very Happy

Moje zasoby parapetowe póki co są bardzo skromne, ale część szykuje się wyraźnie do kwitnienia, więc niech no tylko dorwę aparat  Twisted Evil

---

JeyDee - jeśli chodzi o moje życie zawodowe do przede mną jeszcze długa droga - docelowo sędzia  Smile

żmijo - widzę, że mamy ze sobą coś wspólnego  Smile. Nie chodziłam do szkoły wspinaczkowej, pochodzę z Kalisza i tam stawiałam swoje pierwsze kroki - wszystkiego nauczyli mnie świetni ludzie, których tam zastałam i z którymi nadal jestem silnie związana  Rolling Eyes Bez nich początki były by o wiele trudniejsze, choć i tak jest to zajęcie które wymaga pracy nad sobą, a praca ta nigdy się nie kończy bo zawsze jest coś co można robić lepiej  Wink
Moje amatorskie rysownictwo odstawiłam na półkę, kiedy brakło mi już na nie czasu - trenowałam przez 8 lat taniec towarzyski i pochłaniało to ogrom czasu, że już o fizycznym wysiłku nie wspomnę. W każdym razie - do moich bazgrołów zamierzam jeszcze wrócić  Smile

kubulinko, aniu s - jak miło  Very Happy Rodowitą poznanianką nie jestem, mieszkam tu od jakiegoś czasu, ale już na stałe. Ciągle się do mieszkania w mieście przyzwyczajam - jest to dla mnie o tyle trudne, że wychowałam się na wsi, w gospodarstwie, ze wszystkimi jego zwierzęcymi i roślinnymi urokami. Teraz robię sobie wiejskie klimaty na parapetach  Very Happy Razz Razz

Pozdrawiam ciepło  Very Happy Very Happy Very Happy

Ewelina
żmija
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #18 : Maja 19, 2009, 17:24:32 »

Zazdroszczę Ci, Ewelino Smile Ja bym chciała się wspinać tylko nie mam na to czasu Sad
Hehe jak się zaczyna rysować to zawsze się do tego kiedyś wraca Smile
amoroso
Gaduła

« Odpowiedz #19 : Maja 20, 2009, 14:07:51 »

Witaj Ewelinko  Very Happy

Kelosak
Aktywny
**

Wielkopolska -strefa 6B

« Odpowiedz #20 : Maja 20, 2009, 14:29:42 »

Dajesz się nam poznać coraz bliżej. Poza wiekiem to mamy trochę wspólnego. Też wczesne dzieciństwo spędziłam na wsi i biegałam na bosaka po polach i łąkach. Najpiękniejsze 8 lat młodzieńczych życia spędziłam w Poznaniu.No cóż "ale to już było i nie wróci więcej..."A potem rok w Kaliszu  i teraz mieszkam w w mieście od zawsze chyba skonfliktowanym z Twoim Kaliszem. I nie polubiłam tego miasta i marzę o powrocie na moje rodzinne Kujawy.

Kaśka
pani_PRAWNIK
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #21 : Maja 20, 2009, 22:46:04 »

tak sobie myślę żmijo, że w życiu nigdy nie jest za późno by zacząć coś od nowa, spróbować czegoś nowego czy powracać do czegoś, co już dawno uważało się za stracone - czego Tobie i nam wszystkim życzę  Wink

Kelosak bażancie  Very Happy Razz Razz

Ewelina
żmija
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #22 : Maja 21, 2009, 15:03:21 »

A dziękuję Very Happy
A na wspinaczkę myślę, że bym znalazła czas, tylko nie w tej chwili Smile I muszę znaleźć jakąś szkołę wspinaczki bo tak bez jakiegokolwiek pojęcia bym się bała Very Happy
stargazer
Aktywny
**

wielkopolska

« Odpowiedz #23 : Maja 22, 2009, 22:39:23 »

Witaj Ewelina Smile
Ja też jestem z Poznania i podobnie jak Ty,raczkuję tu na forum Smile
pokaż swój arsenalik roślinny Smile ja się zbieram, żeby w końcu porobić zdjęcia moim ślicznościom, ale jakoś się zebrać nie mogę Wink

Mężczyźni i psy nigdy nie zrozumieją, co kobiety widzą w kotach.
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: