Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Grudzień 05, 2019, 15:40:46
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lotus berthelotti  (Przeczytany 1492 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sylwia1972
Nowicjusz
*

« : Listopad 08, 2015, 19:27:34 »

Czy ktoś próbował sił z tym kwiatem. Zakwitl mi po 3 latach. Wciąż jest na balkonie. Nie mogę się napatrzeć na te małe kwiatki wyglądające rzeczewiscie jak dziób papugi.
KrysKa
Rezydent

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 10, 2016, 19:02:23 »

Stanęła na mojej drodze...kupiłam, pierwszy raz, na próbę  Smile

Fiołkowisko Wink

Zapraszam - Krystyna
Thomsonii
Rezydent

Warszawa

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 10, 2016, 19:58:44 »

Piękny jest. Ja od lat wypatrywałam lotusa, wprawdzie inną odmianę widziałam, ale co za różnica, nigdy nie stanęła na mojej drodze Smile

aniek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 12, 2016, 06:36:34 »

Ja też się skusiłam. Moja pierwsza przygoda z nim. Smile  Kupiłam sklepie internetowym zobaczymy czy się dogadamy. ❇
britvictango
Rezydent

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 12, 2016, 07:44:42 »

Piękny jest. Ja od lat wypatrywałam lotusa, wprawdzie inną odmianę widziałam, ale co za różnica, nigdy nie stanęła na mojej drodze Smile

U mnie na lokalnym ryneczku widziałem kilka razy - piękny wyrośnięty okaz wzniesiony na paliku ok półmetrowym i ładnie zwisały pędy. Cena 50zł. Miałem chęć nawet nabyć ale ponoć z zimowaniem ciężko, a ja do dyspozycji mam tylko parapet blokowy.

"Żeby zdobyć wiedzę - trzeba się uczyć. Żeby zdobyć mądrość - trzeba obserwować"
                                                       Marilin vos Savanti

Pozdrawiam, Leszek
Thomsonii
Rezydent

Warszawa

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 12, 2016, 20:31:03 »

Cena jak dla mnie - zaporowa Smile Zwłaszcza za roślinę, której prawie nikt nie przezimował.

krufka
Gaduła

« Odpowiedz #6 : Czerwiec 13, 2016, 04:46:34 »

Kupiłam w tym roku, wielką kwitnącą roślinę. Kwiaty dość szybko przekwitły, listeczki zmarniały i zżółkły. Byłam zła, że wydałam pieniądze na fanaberię niepotrzebnie  Mad Ale po jakimś czasie lotus zaczął wypuszczać nowe liście, pędy; a teraz widzę, że są i pąki kwiatowe Smile Będzie kwitł ponownie. Nie wiem czy uda mi się go przezimować. Confused
Koszt dużej rozłożystej rośliny to u nas 30-35zł, a sadzonki widziałam wczoraj po 6zł.

http://www.floraforum.eu/floraforum/index.php?topic=12390.0

"Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem ". (D. Alighieri)
KrysKa
Rezydent

« Odpowiedz #7 : Czerwiec 13, 2016, 05:33:41 »

Ja za swoją zapłaciłam 10 zł.
Nawet jako eksperyment jednoroczny - przeboleję taki koszt  Smile

Fiołkowisko Wink

Zapraszam - Krystyna
Thomsonii
Rezydent

Warszawa

« Odpowiedz #8 : Czerwiec 13, 2016, 06:39:56 »

No tak, 6 czy 10 zł jest jak najbardziej ok. Tyle że nie spotkałam nigdy.

Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: