´╗┐ SPOTKANIE PTMS w WARSZAWIE

Strona glˇwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Sierpień 14, 2018, 09:21:44
Witamy, Go┼Ť─ç. Zaloguj si─Ö lub zarejestruj.

Zaloguj si─Ö podaj─ůc nazw─Ö u┼╝ytkownika, has┼éo i d┼éugo┼Ť─ç sesji
Aktualno┼Ťci:
Informujemy, i┼╝ na Facebooku zosta┼éa utworzona grupa o nazwie floraforum , kt├│ra umo┼╝liwi nam szybk─ů komunikacj─Ö.  Grupa ma status ÔÇ×tajnaÔÇŁ i ma przede wszystkim zrzesza─ç cz┼éonk├│w tego Forum. Ka┼╝d─ů osob─Ö ch─Ötn─ů do uczestnictwa prosimy o podawanie namiar├│w na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Wa┼╝ne merytorycznie tematy ro┼Ťlinne i Wasze cenne spostrze┼╝enia w tym zakresie nadal mi┼éo b─Ödziemy widzie─ç na forum, kt├│re pozostaje dla nas warto┼Ťciowym i d┼éugoterminowym ┼║r├│d┼éem informacji. ┼╗eby u┼éatwi─ç wrzucanie zdj─Ö─ç z fb bezpo┼Ťrednio na forum (z pomini─Öciem hosting├│w) podajemy instrukcj─Ö.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1   Do do┼éu
  Drukuj  
Autor W─ůtek: SPOTKANIE PTMS w WARSZAWIE  (Przeczytany 1993 razy)
0 u┼╝ytkownik├│w i 1 Go┼Ť─ç przegl─ůda ten w─ůtek.
kasiunieczka_32
Aktywny
**

Wiadomo┼Ťci: 710

hibek

« : Wrzesie┼ä 02, 2013, 12:40:33 »

Wszystkich mi┼éo┼Ťnik├│w storczyk├│w z okolic Warszawy informujemy, ┼╝e w najbli┼╝szym czasie chcieliby┼Ťmy zorganizowa─ç w Warszawie spotkanie Polskiego Towarzystwa Mi┼éo┼Ťnik├│w Storczyk├│w.
Propozycja prelekcji: "Storczyki z podplemienia Aeridinae - wybrane gatunki i ich uprawa w warunkach domowych" - dr Jerzy A. Kopias.

Po prelekcji proponujemy wymian─Ö do┼Ťwiadcze┼ä w zakresie uprawy storczyk├│w. Go┼Ťcinnie w spotkaniu chcia┼éoby wzi─ů─ç udzia┼é kilka os├│b z ┼üodzi.
Wszystkie zainteresowane udziałem w takim spotkaniu osoby serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego.

Zapraszamy !!!

kasiunieczka_32
Aktywny
**

hibek

« Odpowiedz #1 : Grudzie┼ä 19, 2013, 08:25:50 »

amoroso
Gaduła

Wiadomo┼Ťci: 1563

« Odpowiedz #2 : Marzec 05, 2014, 10:50:37 »

Uprzejmie informuj─Ö, ┼╝e w dniu 01.03.2014 r. uda┼éo si─Ö powo┼éa─ç do ┼╝ycia Oddzia┼é Warszawski Polskiego Towarzystwa Mi┼éo┼Ťnik├│w Storczyk├│w.
Wi─Öcej informacji na stronie: http://storczykiptms.pl/

kasiunieczka_32
Aktywny
**

hibek

« Odpowiedz #3 : Marzec 06, 2014, 16:35:29 »

Jak napisa┼éa ju┼╝ Ania zawi─ůza┼é si─Ö Oddzia┼é Warszawski Polskiego Towarzystwa Mi┼éo┼Ťnik├│w Storczyk├│w  Cool
Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 5 kwietnia 2014 o godzinie 17. Dokładne miejsce spotkania zostanie podane w terminie późniejszym.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy  Very Happy

kasiunieczka_32
Aktywny
**

hibek

« Odpowiedz #4 : Kwiecie┼ä 03, 2014, 19:21:13 »

Mi┼éo┼Ťnik├│w orchidei zapraszamy na spotkanie Oddzia┼éu Warszawskiego PTMS, kt├│re odb─Ödzie si─Ö w sobot─Ö 5-go kwietnia o godz. 17-tej w Gimnazjum nr 38 przy ul. ┼Üwi─Ötokrzyskiej 18a w Warszawie.

Spotkanie b─Ödzie mia┼éo charakter integracyjny. Cz┼éonkowie opowiedz─ů o swoich kolekcjach i wymieni─ů si─Ö do┼Ťwiadczeniami w uprawie storczyk├│w.
Serdecznie zapraszamy  Very Happy

amoroso
Gaduła

« Odpowiedz #5 : Kwiecie┼ä 08, 2014, 09:27:38 »

Chcia┼éam bardzo podzi─Ökowa─ç za sobotnie spotkanie.   Very Happy Very Happy Very Happy Kolejne planowane jest w drugiej po┼éowie maja. Szczeg├│┼éy podam p├│┼║niej.

Wszystkich mi┼éo┼Ťnik├│w storczyk├│w gor─ůco zapraszam - cz┼éonkowie PTMS, maj─ůcy wiedz─Ö i do┼Ťwiadczenie s┼éu┼╝─ů pomoc─ů i rad─ů.  Very Happy

amoroso
Gaduła

« Odpowiedz #6 : Maj 06, 2014, 18:07:18 »

Niniejszym informuję, że najbliższe spotkanie Oddziału Warszawskiego PTMS odbędzie się 24 maja (sobota) 2014 r. o godz. 16 w Gimnazjum nr 38 przy ul. Świętokrzyskiej 18a w Warszawie, sala 27.
Tematem naszego spotkania b─Öd─ů "┼Ťpiochy", a prelekcj─Ö b─Ödzie prowadzi┼é Krzysztof Gozdek.
Serdecznie zapraszamy.

amoroso
Gaduła

« Odpowiedz #7 : Czerwiec 26, 2014, 19:05:56 »

Z du┼╝─ů przyjemno┼Ťci─ů informuj─Ö, ┼╝e najbli┼╝sze spotkanie Warszawskiego Oddzia┼éu PTMS odb─Ödzie si─Ö 5 lipca 2014 r. o godz. 16 w Gimnazjum nr 38 przy ul. ┼Üwi─Ötokrzyskiej 18a w Warszawie, sala 27.

Tematem naszego spotkania b─Öd─ů storczyki z rodziny Cattleya, a opowiada┼é o nich b─Ödzie Pan Tomasz Szewerniak.

Serdecznie wszystkich zapraszamy !

amoroso
Gaduła

« Odpowiedz #8 : Listopad 26, 2014, 22:23:18 »

Zapraszamy na kolejne spotkanie. Smile Szczegóły na plakacie.

Strony: 1   Do g├│ry
  Drukuj  

Skocz do: