Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Grudzień 05, 2019, 15:41:13
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomysł na obsadzenie skarp  (Przeczytany 2651 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
aneta_women
Nowicjusz
*

« : Kwiecień 19, 2012, 13:13:43 »

Witam serdecznie,
Tak jak w tytule, szukam roślin (bylin) na posadzenie na skarpy ( miejsce słoneczne). Działke mam od tego roku więc prosze nie osądzajcie mnie o zaniedbanie terenu Smile
W poniżej teho miejsca na prostym ma być "miejsce zabaw" mojego dziecka czyli piaskownica, hustawka, troche trawki itp.
Skarpy są dopiero co uformowane, skalniaka robić już nie chec bo mam  cała działkę w takich skosach i skalniak jest prawie wszedzie:)
Myslałam zeby obsadzić ją żurawką, hostami ale naczytałam sie na forum ze  rośliny te lubia cień Sad

Aneta
aneta_women
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 20, 2012, 12:38:13 »

Szymka, a co sądzisz o tym iglaczku? Znalazłam go na allegro, są bardzo tanie. Myslęzeby kupic ich z 20-30 i posadzić po kilka razem zeby szybciej sie rozrosły. A póżniej w razie czego za kilka lat zawsze moge je na inna skarpe przenieść jakby były juz za duże:)

Aneta
gucio22
Nowicjusz
*

pozdrawiam Monika

« Odpowiedz #2 : Styczeń 07, 2014, 12:22:07 »

Ja tu widzę oczyma wyobraźni,płożące jałowce oraz floksy szydlaste w wielu kolorach Smile
nianka
Aktywny
**

« Odpowiedz #3 : Maj 31, 2015, 07:38:43 »

Na wiosnę tawuły na biało kwitnące i cała masę różnokolorowych tulipanów.
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: