Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Lipiec 09, 2020, 19:37:58
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: « 1 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Na jakim etapie są wasze przygotowania do sezonu balkonowego?  (Przeczytany 7265 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thomsonii
Rezydent

Warszawa

« Odpowiedz #30 : Luty 21, 2017, 21:19:48 »

Ja też wysialam kobee. Na początku marca chcę również wysiac aksamitki i zobaczę, może coś z pelargoniami pokombinuje. W kwietniu wysieje pomidorki. Mam Window Box yellow oraz megagroniastego.

wyrak
Moderator Globalny

« Odpowiedz #31 : Luty 21, 2017, 22:05:08 »

Tym razem moczyłam nasiona.
basia_styk
Gaduła

« Odpowiedz #32 : Luty 22, 2017, 18:58:54 »

Czyli nasiona kiepskie. A myślałam, że to w miarę dobra firma Sad

B.
makosz11
Moderator Globalny

« Odpowiedz #33 : Luty 23, 2017, 10:04:36 »

Moczyłam nasionka i wzeszły...3  Smile Może jeszcze coś więcej się wykluje  Very Happy Tym razem wysiałam w miejscu docelowym by nie przesadzać.

Niezawodny koleus z nim żaden kłopot. Posiany na wierzch w byle czym po kilku dniach juz go widać.

Świadomość, że gdzieś ktoś istnieje, kto Ciebie rozumie mimo odległości lub niewypowiedzianych myśli, przemienia tę ziemię w kwitnący ogród...
Thomsonii
Rezydent

Warszawa

« Odpowiedz #34 : Luty 23, 2017, 11:04:29 »

Po ilu dniach wschodzą kobee?

runka
Aktywny
**

« Odpowiedz #35 : Luty 24, 2017, 15:23:56 »

Przygotowałam dwu metrową komodę na korytarzu pod wysiewy  Smile Do tego szykuję oświetlenie i w marcu ruszam z wysiewem Razz

Beata

Runkowy świat kwiatów-http://www.floraforum.eu/floraforum/index.php?topic=48694.msg1123450#msg1123450
Miśka74
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #36 : Marzec 16, 2017, 19:39:27 »

Ja wystawiłam z garażu na balkon hortensję. Poza tym zakupiłam dziś peonię, zgodnie z radą sprzedawcy pokropiłam wodą i czekam, za parę dni wysadzę do donicy... ale z tego co poczytałam, to raczej chyba nie ma szans, żeby mi w tym roku zakwitła . Poza tym zamierzam zakupić w tym roku dużo bratków no i oczywiście pomidory - w zeszłym roku miałam koktajlowe i mimo, że obrodziły mi wyjątkowo w smaku nie było szału - macie może jakieś sprawdzone odmiany? Myślę, że wezmę większe donice i może spróbuję wyhodować malinowe...
wyrak
Moderator Globalny

« Odpowiedz #37 : Marzec 17, 2017, 05:57:02 »

Dzisiaj przygotowanie balkonu na przyjęcie kwiatków innymi słowy sprzątanie   Smile
Miśka74
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #38 : Marzec 23, 2017, 19:35:05 »

Zawsze chciałam mieć różanecznik i dziś go dołączyłam do kolekcji. Wchodzę do Lidla a tam... no właśnie Wink Chociaż jestem pełna obaw, bo mój balkon jest bardzo słoneczny. Postaram się go jakoś zacienić... A jak już będę kiedyś miała mój wymarzony dom z ogródkiem to będzie jak znalazł Wink
Krystyna
Gaduła

« Odpowiedz #39 : Marzec 24, 2017, 11:19:43 »

Na początek żeby było kolorowo.

Strony: « 1 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: