Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Grudzień 05, 2019, 16:37:11
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oddam storczyki Pilne  (Przeczytany 3031 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Petra
Rezydent

« : Styczeń 17, 2012, 01:37:45 »

Oddam storczyki wszystkie jakie posiadam po ponad miesięcznej suszy ale stan nadal dobry, odbiór tylko i wyłącznie osobisty w najbliższą środę w godzinach od 8 do 16

Kielce Bukowa 18m11
790 236 232
Artexo
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 17, 2012, 09:01:51 »

Niestety do Kielc mam daleko, ale jeśli zmierzała byś wyslać to ja będę pierwszym chętnym.. Oczywiście pokryje koszty wysyłki. A tak wogóle to co się stało, że musisz pozbyć się swoich podopiecznych?   Sad
abby76
Aktywny
**

« Odpowiedz #2 : Styczeń 17, 2012, 09:15:03 »

Petro . Chętnie pokryję koszty przesyłki za wysłanie chociaż kilku storczyków.Taka okazja nie zdarza się często , a do Kielc mam bardzo daleko.Pozdrawiam.Kasia

Pozdrawiam . Kasia
goska 1307
Aktywny
**

Chełm

« Odpowiedz #3 : Styczeń 17, 2012, 09:23:42 »

A ja chętnie pojadę

Pozdrawiam Gosia Smile
2spanielki
Aktywny
**

« Odpowiedz #4 : Styczeń 17, 2012, 09:36:39 »

Petro . Chętnie pokryję koszty przesyłki za wysłanie chociaż kilku storczyków.Taka okazja nie zdarza się często , a do Kielc mam bardzo daleko

ja również bym się skusiła
Petra
Rezydent

« Odpowiedz #5 : Styczeń 17, 2012, 13:27:02 »

Niestety nie będę mogła nikomu wysłać, wyprowadzam się i nie mogę ich zabrać dlatego tylko odbiór osobisty, muszę wyprowadzić się w czwartek Wszystkich Chętnych Zapraszam pod wskazany adres
Petra
Rezydent

« Odpowiedz #6 : Styczeń 18, 2012, 08:46:47 »

Już po akcji, wszystkie pojechały hurtem  Very Happy

Współczuję Dziewczyną będą miały pełne ręce roboty i dużo wysiłku będą musiały włożyć by niektóre te storczyki wyprowadzić na prostą  Confused

Dzięki Dziewczyny za pomoc i życzę szybkiej i udanej reanimacji
tellerka
Administrator

Mazowieckie, Strefa klimat. 6B

« Odpowiedz #7 : Styczeń 18, 2012, 09:49:47 »

Powodzenia Petro, życzę żebyś mogła kiedyś wrócić do swojej pasji Cool
Dziewczynom życzę powodzenia Smile

Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Św. Tomasz z Akwinu

Pozdrawiam, Astrid
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: