Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Styczeń 20, 2020, 13:21:59
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dogi w potrzebie  (Przeczytany 120562 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
boswell
Rezydent

« : Lipiec 22, 2011, 08:35:30 »

Witajcie

Aktywnie wspomagam 2 organizacje pomagajace bezdomnym dogom niemieckim Fundację SOS dla Zwierząt-ratujemy dogi i Stowarzyszenie Dogi-Adopcje.
Ponieważ sa do bardzo duże psy ich leczenie ,utrzymanie czy hotelowanie-jesli nie znajduje sie bezpłatny dom tymczasowy jest bardzo kosztowne. Sama prowadzę bezpłatny dom tymczasowy plus mam 2 adoptowane suki..
linki do stron obu fundacji
http://www.ratujemydogi.org/index.html

http://www.dogi-adopcje.pl/

Nie chciałam tu prosić Was o datki-choć oczywiście wsparcie finansowe byłoby baaardzo mile widziane(nr kont na stronach stowarzyszeń)
ale o "fanty" -rzeczy niepotrzebne Wam,ale w bardzo dobrym stanie,te co sie znudziły,sa nietrafionym prezetem,nie podpasował Wam kolor czy zapach......
Z takich darów od dobrych ludzi my-dogowe cioteczki robimy bazarki i aukcje,fotografujac je,opisując itd i w ten sposób utrzymując wiele psów oczekujacych na domy stałe. Zebrane fundusze zawsze potwierdzaja na danych bazarkach przedstawiciele fundacji,wszystko jest bardzo uczciwie rozliczane.Aukcje sa na allegro, ale najcześciej na dogomanii gdyz tamto forum promuje bezpłatnie taka pomoc psom(i nie tylko im)

Tak więc jesli masz cokolwiek zbędnego a w dobrym stanie, nie stac cie na wsparcie finansowe-a chcesz pomóc-wyślij te rzeczy do mnie a pomożesz tym pieknym,dumnym a sponiewieranym przez ludzi psom odzyskac zdrowie i znaleść nowy kochający dom/b]

fantami może być dosłownie wszystko-kosmetyki(także nadpoczete..), bizuteria, ksiązki,ubrania,torebki,wyposazenie domu,rosliny,zabawki psie i czasem ludzkie,trwałe produkty spoż(słodycze,kawa itp) suplementy diety,rzeczy nawet najdziwniejsze:)autentycznie wszystko co Wam zawala miejsce a jest nie zniszczone oprócz alkoholi,wyrobów tytoniowych bo tych jest zakaz sprzedawania

Moja wiarygodnosc w prowadzeniu bazarków można zweryfikować choćby w fundacji sos czy przeglądajac moje zakończone bazary na dogo(nick norel)
POMÓZCIE NAM POMAGAĆ, BO BEZ TAKICH LUDZI NIC BY NAM SIE NIE UDAŁO-WSZYSCY ROBIMY TO CAŁKOWICIE BEZINTERESOWNIE

Na stronach w linkach zobaczcie dział-psy do adopcji-ilu nieszczesników wydarlismy za złych, czesto tragicznych warunków

Tutaj zaprasza Was będący u mnie Melman. Pies odebrany z interwencji od rodziny alkoholików w stanie agonalnym-nie był juz w stanie wstac na nogi,ważył 17kg....nie dawano mu żadnej szansy na zycie.
Dzis po bliznach nie został ślad,pies jest cudowny, komunikatywny, choc głód nie pozwolił mu wyrosnąć tak jakby mógł.Waży obecnie 48kg
Jego film na Youtube zrobiony gratis przez jedna z cioteczek z moich zdjęć

http://www.youtube.com/watch?v=Urd7OVBAGM4&feature=player_embedded

Dobro które damy wróci do nas-jestem pewna

Kazdemu chetnemu do wsparcia Fantami psów prosze o PW na które podam adres do wysyłki do mnie(bo na fo.byłoby to chyba niezgodne z regulaminem z danych osob.

Psy licza na Wasze dobre serca Very Happy Very Happy

Jeszcze wczoraj....

Juz dzisiaj

boswell
Rezydent

« Odpowiedz #1 : Sierpień 02, 2011, 17:58:58 »

Dzieki cioteczce Aga1  :-Dzrobiłam bazarro dla dożków, o którego efektach finansowych nie omieszkam powiadomić po zakończeniu-czyli 14sierpnia Very Happy

dochód m.innymi dla Tajgi-na odpasienie,zsocjalizowanie,która tak jak Melman szuka dobrego domu.

boswell
Rezydent

« Odpowiedz #2 : Sierpień 15, 2011, 17:37:33 »

Z fantów od Aga1 i moich osobistych uzyskałam z bazaru 1250zł na leczenie i utrzymanie psów fundacji Dogi-Adopcje której pomagam.
Pieknie dziekuje za wsparcie rzeczowe Adze! Cool Very Happy
Rozliczenie monitorowane przez fundację na forum dogomania. A niedługo pewnie kolejny bazarro-gdyz przybywa zwierząt w stanie bardzo kiepskim delikatnie mówiąc, a wielki pies to wielkie koszta leczenia i utrzymania...

boswell
Rezydent

« Odpowiedz #3 : Listopad 08, 2011, 23:24:49 »

Dwa bazarki-może komuś coś wpadnie w oko, akurat nie moje bo roślinkowy był wcześniej a teraz sie szykuję dopiero...
Przybyli do fundacji dwaj bracia z tego samego miotu, rodowodowi, zabiedzeni, jak widać bezdomność nie omija tez psów rasowych kupionych za niemałe pieniądze... Sad
A ja mojego tymczasa będę prześwietlać ponieważ jesień zaczęła u niego problemy z kręgosłupem....

http://www.dogomania.pl/threads/217027-Tajga-oferuje-kosmetyki-i-kartki-z-zyczeniami.-StowDogiAdop.-do-11.11-g.21?p=17913120#post17913120

http://www.dogomania.pl/threads/217459-Ciuchy-dla-Fundacji-S.O.S.-Ratujemy-Dogi-I-listopadowy-bazarek-do-20.11?p=17967155#post17967155

Nigdy więcej budy-moje foczki i Melman zwinięty z prawej...

Aga1
Gaduła

« Odpowiedz #4 : Listopad 09, 2011, 07:51:56 »

Zbieram dalej wszystkie graciory i zachęcam innych !!!!  Cool Smile

siembidka1
Rezydent

« Odpowiedz #5 : Listopad 09, 2011, 09:36:43 »

Ja już mam trochę - Daguś, zgłoszę się z nimi do Ciebie, jak zamknę paczkę(moje dwa studenty rodzeństwo też zbiera, jak dowiozą to zamknę) - i dasz instrukcje.

Małgośka
boswell
Rezydent

« Odpowiedz #6 : Listopad 09, 2011, 09:58:39 »

Very Happy Bardzo wam pieknie dziękuję Very Happy  ja tylko się obrobię nieco i moze jeszcze w niedzielę wystawię coś z fantów juz czekających. Rece opadają jak kolejne zwierzęta na zimę przybywają....wtedy zastanawiam się czy człowiek- zawsze- brzmi dumnie?

podam wam link to pewnego opowiadania -polecam poczytajcie bo warto  Smile

http://www.leczymy-zwierzaki.pl/czytaj.pdf

Tessa
Aktywny
**

« Odpowiedz #7 : Listopad 09, 2011, 19:13:48 »

Popłakałam się.

praca jest balsamem życia, ale za życia nie należy się zbytnio balsamować - ot mądrość
ursbak
Rezydent

Podlasie

« Odpowiedz #8 : Listopad 09, 2011, 19:49:23 »

Często bywa tak jak w tym opowiadaniu.... Sad

„.. Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja. - O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika. - Skąd możesz wiedzieć, że ja mam? - Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj..."
boswell
Rezydent

« Odpowiedz #9 : Listopad 10, 2011, 00:59:37 »

Tak-mnie ten smutny i prawdziwy tekst tez rozkleił.....
Jutro postaram się wystawić bazarro na rtg dla Melmana którego też nikt nie chce,a potem dla Eryta-nowego chłopca zagłodzonego strasznie który był psem pani póki sie pan nie pojawił i dziecko...dobrze że są adopcje i pies jedzie jutro do domu tymczasowego a nie jak w tym opowiadaniu-do schroniska...

anqaw
Rezydent

« Odpowiedz #10 : Listopad 11, 2011, 17:25:20 »

Smutne...
Mi po głowie chodzi piesek, którego właścicielka zmarła, jej córka która go przywiozła nawet nie pomyślała o nim, że trzeba go zabrać, dać mu jedzenie i wodę. Dokarmiamy go, ja bym go zatrzymała ale mam już swoje futrzaki i nie mogę mieć ani 1 więcej. Na gwałt szukam mu domu.
Przekochany malutki piesek, miniaturka.
Ale zabrakło dla niego miejsca i serca.

boswell
Rezydent

« Odpowiedz #11 : Listopad 11, 2011, 22:06:46 »

Moja koleżanka tak husko-malamuta przygarnęła i też domu mu szuka....kiepsko idzie..... Sad
Uplęgłam bazarek jakby co;)

http://www.dogomania.pl/threads/217546-ROBI-się-

haw5
Rezydent

Wrocław

« Odpowiedz #12 : Listopad 11, 2011, 22:42:14 »

Wiedziałam,że nie powinnam była tego czytać..Zapłakałam i zasmarkałam się po pas. Sad

anqaw
Rezydent

« Odpowiedz #13 : Listopad 12, 2011, 10:13:18 »

Zaglądnę na bazarek i podrzucę, a kaktusy chyba lepiej na wiosnę zakupię bo się mrozek rzucił.

haw5
Rezydent

Wrocław

« Odpowiedz #14 : Listopad 12, 2011, 18:57:30 »

Gdzie masz jakieś kaktuski  Confused Confused

boswell
Rezydent

« Odpowiedz #15 : Listopad 12, 2011, 21:21:07 »

Kaktuski mam juz w domu Laughing  bazarro roslinne robiłam jak cieplej było,kolejne dopiero wiosną,chyba że jakis z nasionkami bedzie ale to jeszcze nie w tym roku że tak powiem.....Teraz sa inne drobiazgi a w przyszłym tyg będzie przetworowy z sałatkami i leczniczymi nalewkami;)

haw5
Rezydent

Wrocław

« Odpowiedz #16 : Listopad 12, 2011, 21:33:31 »

Wiem,gdzieś mi się obiło ,ale nie mogłam znależć.
Ok,poczekam do wiosny,a na Dogomani muszę się zarejestrować.

boswell
Rezydent

« Odpowiedz #17 : Listopad 21, 2011, 00:41:42 »

Zrobiłam bazarek z moimi przetworami     http://www.dogomania.pl/threads/218101-STAROPOLSKA-PIWNICZKA-robi-się!!!!!!!!!!?p=18045023#post18045023
i z fantami od forumowej-florowej cioteczki   http://www.dogomania.pl/threads/218095-Cos-na-miko    której bardzo dziękuję za fanty!

adamanna
Gaduła

Rzeszów

« Odpowiedz #18 : Listopad 21, 2011, 08:33:14 »

Te jesienne ptaki są cudne Smile szkoda że nie ma mnie na dogo Sad
anqaw
Rezydent

« Odpowiedz #19 : Listopad 21, 2011, 08:38:00 »

Te jesienne ptaki są cudne Smile szkoda że nie ma mnie na dogo Sad
Zawsze możesz się zarejestrować Smile. Ja jestem.

adamanna
Gaduła

Rzeszów

« Odpowiedz #20 : Listopad 21, 2011, 08:44:48 »

Rozważam taką ewentualność , chociaż nie mam już czasu na kolejne forum Smile a być taką martwą duszą troszke nie wypada , a może by tak u nas jakiś bazarek zrobić ?????
siembidka1
Rezydent

« Odpowiedz #21 : Listopad 21, 2011, 10:01:33 »

O, i ja jestem za tym pomysłem... może by się dało?

Małgośka
tellerka
Administrator

Mazowieckie, Strefa klimat. 6B

« Odpowiedz #22 : Listopad 21, 2011, 10:28:04 »

Nie bardzo wiem jak...

Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Św. Tomasz z Akwinu

Pozdrawiam, Astrid
siembidka1
Rezydent

« Odpowiedz #23 : Listopad 21, 2011, 10:32:53 »

A...Technicznie? bo mi się wydaje, że na FF bardziej przejrzysty był ten bazarek, przyznam że nie umiem odnaleźć się na tamtym forum, a mam już sporo rzeczy... jak by się dało, to deklaruję chęć prowadzenia takiego bazarku, a jęsli nie - to też nic, dogadam się z Dagmarką  Smile

Małgośka
boswell
Rezydent

« Odpowiedz #24 : Listopad 21, 2011, 14:58:24 »

Tutaj nie można nic sprzedawać nawet charytatywnie więc raczej byłoby to niezgodne z regulaminem Sad

Ja całego dogo też nie ogarniam, to ogromne forum, siedze tylko na bazarkach i paru wątkach psów które mam dodane po prostu w ulubione....a po reszcie nie chodze bo też po prostu nie mam czasu! To i tak n-te forum gdzie zagladam choć dorywczo....

Skończa sie te to kolejny lekko świąteczny zrobię.Oby się net nie buntował bo mie co chwila wkurza odmową współpracy Mad

elajas
Rezydent

« Odpowiedz #25 : Listopad 21, 2011, 15:02:45 »

Daga  Smile  cieszę się.  Smile

Jeżeli masz w sercu zieloną gałązkę - usiądzie na niej słowik.

Pozdrawiam elajas.
boswell
Rezydent

« Odpowiedz #26 : Listopad 21, 2011, 15:07:34 »

Ja też Very Happy  kolejne ciociowe fanty czekaja w pudłach cierpliwie.....tylko strasznie to duzo zajmuje czasu więc na raty po troszku robię Smile

Jeden z piesków o których wcześniej pisałam znalazł dobry dom! Niestety to tyle radości-okazało się że jego stan był przekłamany-pies tej samej nocy zaczął umierać,ludzie ratowali go jak mogli, ale zmarł... Miał zatajone bardzo ciężkie urazy-sprawa prawdopodobnie będzie mieć prawny finał.... Sad

elajas
Rezydent

« Odpowiedz #27 : Listopad 21, 2011, 15:22:47 »

Życzę, by się wszystko jak najlepiej udało.  Smile

To bolesne i trudne co piszesz. Czasami tak bywa i jesteśmy bezsilni. Sad

Jeżeli masz w sercu zieloną gałązkę - usiądzie na niej słowik.

Pozdrawiam elajas.
anqaw
Rezydent

« Odpowiedz #28 : Listopad 21, 2011, 17:07:11 »

Ja ze "swoim" mikropieskiem czekamy na kontakt osób, które pisały do mnie i były nim zainteresowani.
Oby jemu się udało.
Taki przyjazny pieseczek.
Kupiłam kości to mu podrzucę zapas. Ciepłe jedzonko i kostki, trochę go wygłaskam.
Najgorzej że aparatu nie pożyczyłam  bo słabe ma zdjęcia..

boswell
Rezydent

« Odpowiedz #29 : Listopad 21, 2011, 19:20:49 »

No to trzymam kciuki za psiaka i nowy domek-bo mnie mikropies został niestety, choć nie lubię małych psiaków to nie wywalę go tylko dlatego że nikt go nie chciał.... I w taki sposób człowiek się "zapycha" Smile

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: