Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Lipiec 09, 2020, 18:00:40
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grudnik cz.13  (Przeczytany 57565 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ajania
Gaduła

« Odpowiedz #210 : Listopad 08, 2011, 12:57:33 »

Jak będzie mieć wysoką wilgotność to bez problemu utrzyma pąki. Najgorsze jest suche powietrze, nie wysoka temperatura.

katii
Rezydent

woj .łódzkie

« Odpowiedz #211 : Listopad 08, 2011, 13:02:46 »

Bo dwa  stoją jeszcze na korytarzu z braku miejsca  Mad , ale tam mało światła no i na kwiatki bym się pogapiła częściej jak będą w pokoju Very Happy.Niestety powietrze mam suche , ale zobaczymy , tam i tak ich w tym gąszczu nie będzie miał kto podziwiać , więc jak opadną to trudno  Cool .

Wiktor
Rezydent

Małopolskie, strefa 6b.

« Odpowiedz #212 : Listopad 08, 2011, 18:11:34 »

Ja wnosiłem ostatnio z dworu Grudnika (chcąc uratować przed przymrozkiem), z pąkami do pomieszczenia gdzie panuje co najmniej 20oC. Jak na razie nic nie zrzucił Smile
Pethro
Gaduła

« Odpowiedz #213 : Listopad 09, 2011, 00:08:11 »

Na zrzucanie pąków jednak niema reguły, czerwonego grudnika przestawiałem kilka razy, wedrował sobie z parapetu na szafe z szafy na parapet do innego pokoju itd a on nic sobie kwitł w najlepsze. Różowy z balkonu od razu postawiony w docelowe chłodne i wilgotne miejsce na parapecie tak pluje paczkami że mnie juz zdenerwował i chyba go wyeksmituje na śmietnik   Confused

część 14

Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: