Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Grudzień 15, 2019, 00:39:29
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kwitnące Hoye cz.2  (Przeczytany 57376 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
toska
Rezydent

« Odpowiedz #270 : Sierpień 13, 2010, 22:50:52 »

No i doczekalam sie a za to czekanie zostalam wynagrodzona zapachem że szok  Very Happy

Mowię Wam zapach taki że aż sie ma czlowiek ochotę zanurzyć nos w tym kwiatku  Very Happy

Zapach przypomina mi delikatne lilie ) no ale mnie 99% hoy tym pachnie ) MIODZIO takie chcę perfumy

Jest to hoya stoneana

NIE MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKIEGO !!!
GDZIE BYŚ TO POSTAWIŁA  ???

toska
Rezydent

« Odpowiedz #271 : Sierpień 14, 2010, 07:59:19 »

Tak wyglada w pełnym rozkwicie  Very Happy

Ciągle przepięknie pachnie , wczoraj wąchalam a dziś mam cale zatoki zawalone ale jednak daje się wyczuć zapach  Wink
Mam nauczkę nie wąchać tak intensywnie kwiatów , bo nos tego nie wytrzymuje , dobrze że dzieciaka nie dałam do wąchania  Very Happy
Proszę docenić fotkę bo zrobiona cyfrówką w makro bez statywu .
Chyba 30 fotek cyklam zanim mi się ręce przestały trząść  Laughing

NIE MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKIEGO !!!
GDZIE BYŚ TO POSTAWIŁA  ???

pepsi
Aktywny
**

strefa 6b

« Odpowiedz #272 : Sierpień 14, 2010, 08:41:06 »

Piękna fotka, a kwiatek jeszcze piękniejszy, taki włochaty. Szkoda, ze nie możesz nam przesłać zapachu. Lilie-musi być cudowny. A ten kwiatek jest pojedynczy?

pozdrawiam, Agnieszka
wyrak
Moderator Globalny

« Odpowiedz #273 : Sierpień 19, 2010, 18:59:38 »

Myślałam, że mnie za bardzo nie ruszają. Ale jak kwitnie to mnie rusza   Embarassed. Debiucik mojej gracilis  Rolling Eyes

cymric
Rezydent

« Odpowiedz #274 : Sierpień 19, 2010, 19:06:00 »

Wyraczku może Ciebie też hojnie  Mr. Green Wink ,choć trochę?

"Są dwie dro­gi, aby przeżyć życie. Jed­na to żyć tak, jak­by nic nie było cu­dem. Dru­ga to żyć tak, jak­by cu­dem było wszystko." A. Einstein
Pozdrawiam Asia Smile
wyrak
Moderator Globalny

« Odpowiedz #275 : Sierpień 20, 2010, 07:22:24 »

Ciiiiii...

"Choć trochę" to już dawno  Wink. Jest jeszcze kerrii, lacunosa, linearis, serpens, retusa i bella  Mr. Green Rolling Eyes
Normalnie chyba niedługo będę musiała założyć swój hojowy wątek  Smile
Kerstin2309
Zrezygnował

« Odpowiedz #276 : Sierpień 22, 2010, 17:53:20 »

Ciiiiii... (...) Normalnie chyba niedługo będę musiała założyć swój hojowy wątek  Smile
Wyraczku, to powiem Ci po cichutku: Byłoby świetnie!!  Cool Cool Very Happy Very Happy
anulka247
Aktywny
**

« Odpowiedz #277 : Sierpień 22, 2010, 19:26:56 »

U mnie pachnie osiem baldaszków lacunosy  Very Happy Kocham ją  Smile No i kerri będzie mi debiutować... Mam nadzieję, że się jej nie odwidzi  Confused

Pozdrawiam serdecznie Smile
Krystal
Moderator Globalny

« Odpowiedz #278 : Sierpień 22, 2010, 19:57:55 »

Ooo, a to Wyraczek ścichapęk...  Mad
Niby nic, niehojowa - a tu znienacka pączek gracilis pękł  Razz

Piękne zdjęcia, Wyraczaku, jak zawsze. Smile Och, jak mi się marzy taki kolorowy, nasycony kwiat - u mnie dotychczas tylko biało-mdłe jasności... Wink I zdecydowanie uwielbiam to ślinienie się  Razz - w tym połowa uroku kwitnących hoi (dla mnie).
A przypomnijcie mi - gracilis pachnie?... Kurdelek - no powinna, za tym kolorem powinien iść równie nasycony zapach. Potwierdż, Kaś (zalecane Mad), albo mnie rozczaruj  Very Happy
wyrak
Moderator Globalny

« Odpowiedz #279 : Sierpień 22, 2010, 20:35:46 »

Po zbliżeniu nosa zapach jest wyraźny. Ale na pewno nie tak mocny jak u lacunosy - innymi słowy przy rozwiniętym jednym kwiatostanie w pomieszczeniu jej nie czuć.
Kerstin2309
Zrezygnował

« Odpowiedz #280 : Sierpień 24, 2010, 20:37:44 »

Wielokrotnie oglądałam ten dział o kwitnących Hojach i nigdy nie miałam dość. Wręcz przeciwnie - wciąż czuję niedosyt takich wspaniałych widoków!!!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cool
Szymka
Aktywny
**

« Odpowiedz #281 : Sierpień 25, 2010, 11:49:26 »

Przestańcie się już zachwycać bo resztkami sił się bronię przed hojozą  Mad  Mam wolny południowy parapet  Confused

Paprotki
Balkon
Działka

Zapraszam.  Kasia
tellerka
Administrator

Mazowieckie, Strefa klimat. 6B

« Odpowiedz #282 : Sierpień 25, 2010, 11:51:21 »

Jak to możliwe?   Confused Very Happy Shocked

Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Św. Tomasz z Akwinu

Pozdrawiam, Astrid
Szymka
Aktywny
**

« Odpowiedz #283 : Sierpień 25, 2010, 12:06:39 »

Nie wiem czy pamiętasz , ale hoduję tylko paprocie ,które na południowy parapet się nie nadają  Smile. A do tego to pokój mojej córki, która mi zagroziła, że jak zbliżę się do jej parapetu to się to źle dla mnie i moich kwiatków skończy  Smile Ale matka ma bardzo duużo argumentów w ręku  Confused Smile

Paprotki
Balkon
Działka

Zapraszam.  Kasia
pepsi
Aktywny
**

strefa 6b

« Odpowiedz #284 : Sierpień 25, 2010, 13:47:45 »

Przestańcie się już zachwycać bo resztkami sił się bronię przed hojozą  Mad  Mam wolny południowy parapet  Confused

Czy mogę wypożyczyć ewentualnie odkupić twój parapet? Razz

Następna część http://www.floraforum.eu/floraforum/index.php?topic=20480.0

pozdrawiam, Agnieszka
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: