Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Grudzień 12, 2019, 20:01:06
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bura4 i jej hojaste  (Przeczytany 1445 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bura4
Gaduła

Podkarpacie, strefa 6a

« : Wrzesień 27, 2009, 11:08:26 »

Kchani, postanowiłam pokazać Wam moje hojaste. Najczęściej są zdobyczne bądź przygarnięte, bądź uratowane.

Oto pierwsza i największa: Carnosa jak mniemam, uratowana od mojej siostry, która postanowiła ją zasuszyć na śmierć bo "straciła do niej serce". No to co miałam robić?? Przygarnęłam. Fota oczywiście już po odratowaniu, jak znajdę foto z maja jak ją brałam to wstawię dla oglądu Smile

Shot with Canon PowerShot A510 at 2009-09-27

A tu już długo u mnie będąca Hoya Bella dostana od kogoś z forum (ale zaabijcie, nie pamiętam od kogo...  może Aneta??)

Shot with Canon PowerShot A510 at 2009-09-24

Tu hojasta od Anety76, ostatnio dostana Smile Bardzo śliczna, dzięki wielkie koleżanko Smile Tylko nie wiem jaka to.

A tu moja zakupiona na giełdzie kwiatowej u nas w Rzeszowie, compacta. Marzy mi się taka, tylko variegata.

M@rtulin@ pozdrawia
bura4
Gaduła

Podkarpacie, strefa 6a

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 27, 2009, 11:18:42 »

Kolejna piękność od Anety76

I znowu od Anety, ale dawno temu dostane Smile Razem w doniczce siedzą: carnosa variegata, tricolor i ta trzecia, nie znam nazwy. Ktoś pomoże??

Shot at 2009-09-27

I jeszcze hoya gracilis od Anety jak zwykle Smile

M@rtulin@ pozdrawia
bura4
Gaduła

Podkarpacie, strefa 6a

« Odpowiedz #2 : Grudzień 28, 2009, 20:11:59 »

Nowe nabytki

Hoya tricolor

Shot with Canon PowerShot A510 at 2009-12-12