Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Grudzień 15, 2019, 11:42:12
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1 2 3 4 5 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co myslicie o 2 forumowym zamowieniu w Czechach  (Przeczytany 26766 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
toska
Rezydent

« : Sierpień 16, 2009, 22:58:29 »

Chyba oczadzialam i zaczynam się zastanawiać nad drugim zakupem hoy dla Was u Lubosza  Razz
Jak Wy sie na to zapatrujecie ?
Podobno Lubosz ma jakieś nowe zadziej spotykane gatunki  Laughing
No jakoś mnie do niego ciągnie  Mad

O komentarze proszę tutaj a chętnych na PW  Very Happy

To iż myslę o drugim forumowym zamowieniu to wina kolegi eriopus bo mnie dzisiaj przekonywał do zakupu  Very Happy

Serdecznie pozdrawiam Basia

NIE MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKIEGO !!!
GDZIE BYŚ TO POSTAWIŁA  ???

agutek
Rezydent

Poznań ; 7a

« Odpowiedz #1 : Sierpień 16, 2009, 23:05:42 »

PW poszłoooo... Very Happy

hanka55
Aktywny
**

« Odpowiedz #2 : Sierpień 16, 2009, 23:07:07 »

Czy ja też mogłabym przyłaczyć się do listy zakupowej?
 Oczywiście, prześlę pieniązki z góry.

cieplutko - hanka Smile
toska
Rezydent

« Odpowiedz #3 : Sierpień 16, 2009, 23:10:37 »

Czekam aż lubosz poda mi ofertę teraźniejsza hoy ktore posiada , jak ja tylko dostanę to chętnym wyslę na PW

Post dołączony: Sierpień 16, 2009, 23:14:05
Dziewczyny ktore chcą sukulenty też sa mile widziane , ale pierw muszą mi napisać co chcą i muszę sie Lubosza zapytać czy to cuś ma .
Bo o tą oferte zapomniałam go poprosić

agutek
Rezydent

Poznań ; 7a

« Odpowiedz #4 : Sierpień 16, 2009, 23:23:28 »

Basieńko, normalnie jesteś BOSKA! Smile

Napisz tylko czy są jakieś ograniczenia co do zamówień? Smile

toska
Rezydent

« Odpowiedz #5 : Sierpień 16, 2009, 23:29:51 »

Jedyne ograniczenie to ilośc osób .
Roslinek mozna zamówic do bólu  Very Happy

agutek
Rezydent

Poznań ; 7a

« Odpowiedz #6 : Sierpień 16, 2009, 23:34:41 »

Ufff, no to najwyraźniej dobrze, że nie położyłam się spać i zgłosiłam się na samym początku Very Happy

Lisa
Rezydent

« Odpowiedz #7 : Sierpień 17, 2009, 08:20:36 »

Chyba oczadzialam i zaczynam się zastanawiać nad drugim zakupem hoy dla Was u Lubosza  Razz

A mówiłaś że już nigdy...  Laughing Laughing Laughing
Mówisz ma jakieś nowe?  Mr. Green

Tylko może pieniądze zbierać jak już przyjdzie potwierdzenie co i ile Lubosz ma.  Confused

Pozdrawiam Lisa Very Happy
cymric
Rezydent

« Odpowiedz #8 : Sierpień 17, 2009, 08:24:29 »

Pomysł mnie się podoba z przyczyn oczywistych-ale czy Ty Baśka pamiętasz co było ostatnio  Laughing Laughing

"Są dwie dro­gi, aby przeżyć życie. Jed­na to żyć tak, jak­by nic nie było cu­dem. Dru­ga to żyć tak, jak­by cu­dem było wszystko." A. Einstein
Pozdrawiam Asia Smile
Lisa
Rezydent

« Odpowiedz #9 : Sierpień 17, 2009, 08:34:12 »

Jak zawsze, o przykrych rzeczach szybko się zapomina, zostały tylko piękne hojki...  Wink Smile Smile Smile

Pozdrawiam Lisa Very Happy
toska
Rezydent

« Odpowiedz #10 : Sierpień 17, 2009, 08:43:16 »

Dziewczyny bo teraz będzie to wygladac troszkę inaczej , no ale chętnych poinformuje co i jak jak juz Lubosz wysle mi swoja listę i podejmę decyzję że na 100% jadę  Razz
Teraz jestem na etapie zastanawiania  Very Happy

No i zamówienie zamknie sie w 10 osobach  Very Happy

Serdecznie pozdrawiam Basia

Majoki
Rezydent

6a - Mazury/ Mazowsze

« Odpowiedz #11 : Sierpień 17, 2009, 09:05:31 »

Widać Basia jest z tych co lubią wyzwania  Very Happy

Są takie chwile w życiu żółwia,że musi komuś dać w mordę.
(Andrzej Mleczko)                            Jolka
toska
Rezydent

« Odpowiedz #12 : Sierpień 17, 2009, 09:09:55 »

Czy ja wiem , chyba nie za bardzo lubie wyzwania ale na pewno lubię uszczęśliwiać innych i siebie  Very Happy
Tym razem to uszczęśliwianie będzie przemyślane i skalkulowane  Very Happy

Basia

Post dołączony: Sierpień 17, 2009, 09:33:21
Zamowienie jest juz na 100% pewne , bo mój kochany mąż wyraził zgodę  Laughing Laughing Laughing

agar
Gaduła

« Odpowiedz #13 : Sierpień 17, 2009, 10:09:44 »

Basiu, napisałam na pw Smile

Pozdrawiam Agnieszka
midutki
Aktywny
**

Toruń

« Odpowiedz #14 : Sierpień 17, 2009, 10:14:51 »

Mam nadzieję, że znalazłam się na tej magicznej liście Wink, pw w nocy pisałam  Smile.
mulatka
Aktywny
**

« Odpowiedz #15 : Sierpień 17, 2009, 10:19:21 »

Basiu poszło pw  Smile
toska
Rezydent

« Odpowiedz #16 : Sierpień 17, 2009, 11:45:50 »

Dziewczyny każdej na PW wyslałam opis jakie to będą koszta i poprosilam o potwierdzenie chęci zakupow u Lubosza .
Teraz przyszło nam czekać na listę  Very Happy

Post dołączony: Sierpień 17, 2009, 10:53:13
Mam zamiar jechać do Lubosza 29 sierpnia albo 5 września choc jak wiecie to wszystko zależy od niego jak będzie miał czas

arek
Zbanowany/usunięty
**

:)

« Odpowiedz #17 : Sierpień 17, 2009, 12:06:42 »

Basiu już mamy sierpień Smile
toska
Rezydent

« Odpowiedz #18 : Sierpień 17, 2009, 12:09:57 »

Dziękuję Arku juz poprawilam , bo ja to chyba do tył chodzę  Very Happy

Post dołączony: Sierpień 17, 2009, 12:25:11
Zasypaliscie mnie PW a ja wykorzystałam limit  Mad
Wiec reszcie odpowiem jak juz będę mogla napisac PW  Laughing

eriopus
Aktywny
**

« Odpowiedz #19 : Sierpień 17, 2009, 16:42:17 »

No i wszystko na mnie hahaha ale się cieszę. Basiu a może byś z mężem jakis samochód ciężarowy wynajęła na hojową ekspedycję do Czech Smile
toska
Rezydent

« Odpowiedz #20 : Sierpień 17, 2009, 18:04:09 »

Tutaj jest lista podam ja tu i co chcecie tez piszcie tutaj bo Lisa obiecala mi pomoc  Laughing

Kurcze chyba na liście przekroczyło 10 osób  Mad ale cicho maż sie nie dowie  Cool

HOYA arnotiana                                                                                                                                                          120,-

HOYA bella                                                                                                                                                                        60,-

HOYA bella ? panašovaná                                                                                                                                            70,-

HOYA brevialata                                                                                                                                                          120,-

HOYA caudata                                                                                                                                                          200,-

HOYA carnosa  - bicolor                                                                                                                                            80,-

HOYA carnosa ? tricolor                                                                                                                                            80,-

HOYA cagayanensis                                                                                                                                                          150,-

HOYA  cummingiana                                                                                                                                                          100,-

HOYA curtisii                                                                                                                                                          100,-

HOYA densifolia                                                                                                                                                          80,-

HOYA diptera                                                                                                                                                          120,-

HOYA eitapensis                                                                                                                                                          80,-

HOYA erytrostemma                                                                                                                                                          100,-

Hoya golomcaina                                                                                                                                                          150,-

HOYA halophylla                                                                                                                                                          80,-

Hoya chlorantha                                                                                                                                                          150,-

Hoya incurvula                                                                                                                                                          120,-

HOYA kaudata                                                                                                                                                          150,-

HOYA keryii                                                                                                                                                                        200,-

HOYA kentiana                                                                                                                                                          120,-

HOYA keysii                                                                                                                                                                        200,-

HOYA lacunosa                                                                                                                                                          80,-

HOYA limoniaca                                                                                                                                                          100,-

HOYA linearis                                                                                                                                                          80,-

HOYA loherii                                                                                    Filipíny                                                                      80,-

HOYA mac-gregoryi                                                                                                                                                          200,-

HOYA mini-bell                                                                                                                                                          80,-

HOYA multiflora                                                                      Borneo,Sumatra                                                        80,-

HOYA nummularoides                                                                                                                                            120,-

HOYA nicholsoniae                                                                                                                                                          80,-

HOYA odeteae                                                                                                                                                          120,-

HOYA odorata                                                                                                                                                          100,-

HOYA obovata                                                                                                                                                          200,-

HOYA obscura                                                                                                                                                          200,-

HOYA ovalifolia                                                                                                                                                          120,-

HOYA panchoi                                                                                                                                                          80,-

HOYA pauciflora                                                                                                                                                          120,-

HOYA pachyclada                                                                                                                                                          200,-

HOYA parasitica                                                                                                                                                          120,-

HOYA polyneura                                                                                                                                                          80,-

HOYA polystachia                                                                                                                                                          150,-

HOYA pubycalix                                                                                                                                                          150,-

HOYA retusa                                                                                    Indie                                                                                    120,-

HOYA serpens                                                                                                                                                          120,-

HOYA silver-pink                                                                                                                                                          120,-

HOYA siamica                                                                                                                                                          120,-

HOYA shepperdii                                                                      Indie                                                                                    100,-

HOYA sp. Phi Phi island?                                                                                                                                            100,-

HOYA sp.Borneo                                                                                     (malé listy)                                                        150,-

HOYA sp. Sabah                                                                                                                                                          100,-

HOYA thompsoniae                                                                                                                                                          150,-

HOYA tsangii                                                                                    (dříve jako samet. list?)                                          120,-

Hoya witchii                                                                                                                                                                        120,-