Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Grudzień 06, 2019, 22:18:39
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hoje Natalii  (Przeczytany 1550 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nataliaada
Gaduła

« : Czerwiec 19, 2009, 12:50:13 »

Niedługo i moje kochane hojki tu będą Very Happy
Mam już i odpowiedni sprzęt, i jeszcze większe chęci ku temu Smile
Muszę tylko przy niektórych zrobić porządek... i nauczyć się robić ładne zdjęcia... Mad Ale postaram się, żeby stało się to jak najszybciej Very Happy
25 hojek mam realnie,4 hojki na razie teoretycznie (ale są już przeznaczone dla mnie) a 5 jeszcze innych, których nie mam na liście, jest zamówionych u Basi. Te 29 to są gatunki i odmiany różnych hojek.
Na razie bez nazw Cool

hoya a.
hoya a.l.
hoya b.
hoya b.v.
hoya b.
hoya c.s.
hoya carnosa 2 szt.
hoya c.c.
hoya c.c.v.
hoya c.e.
hoya c.m.
hoya c.t.
hoya carnosa variegata
hoya g.
hoya k.
hoya k.
hoya k.v.
hoya l.
hoya l.
hoya l.
hoya m.
hoya m.
hoya n.
hoya n.
hoya p.s.p.
hoya r.
hoya s.
hoya s.
hoya t.

Post dołączony: Czerwiec 21, 2009, 12:47:57

HOYA CARNOSA - 2 szt.
Mam je od małych odnóżek od Przyjaciółki. Długo mi stały w miejscu i nie chciały rosnąć, potem przestawiłam je na południowy parapet i od tamtej pory szaleją. Mają około 3 lata. Jedna będzie kwitła.
Obydwie czekają na przesadzenie i otrzymanie czegoś stabilniejszego do podpórki, no ale muszę się z tym wstrzymać, aż będzie po wszystkim. Miałam jeszcze 3 mniejszą, ale mama chciała jakiegoś kwiata ode mnie dla koleżanki swojej. Dałam, bo miałam 3, ale normalnie jak ją oddawałam czułam, że mnie serce boli, bo ogólnie czuję do tych hojek wielki afekt (mam je od osoby, którą kocham Smile

Pierwsza:

Druga:

HOYA CARNOSA VARIEGATA
Mam ją od pewnej fajnej Agnieszki z tego forum Very Happy
Też długo stała w miejscu, miała tylko 2 liście. Nowe listki wypuściła niedawno dopiero, no ale to dlatego, że nie miała stożka wzrostu. Teraz już myślę - będzie się puszczać! Mam nadzieję, że będzie pod tym względem podobna do zielonych sióstr.

Wystarczy Natalia Wink
Zapraszam na bloga:
http://www.kuchnianatki.blogspot.com/
nataliaada
Gaduła

« Odpowiedz #1 : Lipiec 12, 2009, 09:37:32 »

HOYA AUSTRALIS

Niestety nie jest zbyt gęsta bo niedawno ucięłam 1 pęd i popaliło jej listki na parapecie południowym, ale mam nadzieję, że się rozszaleje Wink

HOYA AUSTRALIS LISA

Moje dwie, małe, kochane liski  Very Happy

Pierwsza:

Druga:

HOYA BELLA VARIEGATA

HOYA BREVIALATA

HOYA CARNOSA TRICOLOR

HOYA EITAPENSIS

HOYA GRACILIS

HOYA KERRII

Trochę jej brzydkie liście porosły Sad

HOYA KERRII VARIEGATA

HOYA LIMONIACA

HOYA LINEARIS

HOYA MOTOSKEI

Pierwsza:

Druga:

HOYA NUMMULAROIDES

HOYA OBOVATA

HOYA POLYNEURA

HOYA RETUSA

HOYA SERPENS

HOYA SHEPERDII

HOYA THOMSONII

Resztę hojek pokażę jak je "ogarnę".

Wszystkim osobom od których mam  hojki bardzo bardzo bardzo dziękuję Very Happy Very Happy Very Happy

Wystarczy Natalia Wink
Zapraszam na bloga:
http://www.kuchnianatki.blogspot.com/
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: