Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Styczeń 18, 2020, 22:21:25
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oddam sadzonki fiolkow  (Przeczytany 47851 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Munka
Aktywny
**

« Odpowiedz #210 : Maj 29, 2009, 22:05:49 »

Jak nie ma innych chętnych, ale patrząc po wcześniejszym poście będą

Post dołączony: Maj 29, 2009, 22:07:44
Decyzja należy do Ciebie podaję namiary na priv, daj znać co do kosztów Very Happy
Narine
Gaduła

« Odpowiedz #211 : Maj 29, 2009, 22:10:07 »

Munka byłaś pierwsza - jeśli chcesz wszystkie - są Twoje  Smile Szczerze mówiąc wolałabym wysłać jednej osobie, bo brakuje mi czasu na pakowanie  Sad Very Happy

Munka
Aktywny
**

« Odpowiedz #212 : Maj 29, 2009, 22:11:14 »

Chętnie przyjmę adres już podałam Pozdrawiam Very Happy
civi
Aktywny
**

« Odpowiedz #213 : Maj 30, 2009, 06:31:26 »

Narine, a nie miałabyś listków ze swoich kundelków? Z Twoich (o ile te pierwsze to kundle) mam tylko różowego,a są śliczne

Knorrków szukam tu i tam, bo talerze w głowie mam. To mój wielki fioł jest nowy,Wymarzony i wyśniony: by na stole małym mym, knorr z talerzem gościem był. I Winiary kocham też zaspokoisz pragnień deszcz?
Munka
Aktywny
**

« Odpowiedz #214 : Maj 30, 2009, 12:12:37 »

Civi jeżeli dorotkas mi też przyśle to jak chcesz to się z Tobą podzielę sadzonkami. Very Happy Very Happy
civi
Aktywny
**

« Odpowiedz #215 : Maj 30, 2009, 13:31:23 »

Spokojnie Very Happy wyhoduj sobie kwiatki, a  potem może uproszę listka Very Happy. Dla sadzonek nie jest zdrowo by je ciągle przesyłać Very Happy.
Ja jak znajdę chwilkę ruszam na zakupy kwiatowe, a co Very Happy. Czy są jakieś kundelki z  czerwonymi kwiatkami? Bo na pow wow nie ma nadziei Very Happy

Knorrków szukam tu i tam, bo talerze w głowie mam. To mój wielki fioł jest nowy,Wymarzony i wyśniony: by na stole małym mym, knorr z talerzem gościem był. I Winiary kocham też zaspokoisz pragnień deszcz?
axlowa
Aktywny
**

« Odpowiedz #216 : Maj 30, 2009, 17:17:50 »

Proszę o cierpliwość to i może jakaś mała sadzonka się znajdzie Smile, pogoń tylko leniwego listka żeby dzieci wypuścił Laughing Laughing
civi
Aktywny
**

« Odpowiedz #217 : Maj 30, 2009, 17:36:45 »

Hmmm:
Listek no dalej, do roboty, proszę potomstwo wypuszczać, no już!!!!!!
Żadnego obijania, do rośnięcia!
(Ciekawe czy się przejmie Smile )

ania s
Zbanowany/usunięty
*

« Odpowiedz #218 : Maj 30, 2009, 17:45:07 »

Przyjmie sie!!!
Mama to mowi!
Mamy trzeba sie sluchac!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Ril
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #219 : Maj 30, 2009, 18:27:59 »

Czy są jakieś kundelki z  czerwonymi kwiatkami? Bo na pow wow nie ma nadziei Very Happy

Hmm, czy z czerwonymi... Ja swojego określam jako: Bordowy z kroplą fioletu, takie na pewno istnieją  Wink Też choruję na czerwone wszelkiej "maści"  Smile
civi
Aktywny
**

« Odpowiedz #220 : Maj 30, 2009, 18:55:17 »

Ril aż poszłam zobaczyć to cudo, ale nie tylko on jest fajny. Very Happy
A najlepsze są komentarze pod nimi  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile

Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: