Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Sierpień 08, 2020, 13:10:26
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Groszek cukrowy  (Przeczytany 2411 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bura4
Gaduła

Podkarpacie, strefa 6a

« : Marzec 08, 2009, 19:56:20 »

Czy ktoś z Was to sieje w ogródku?? Czy jest szansa, żeby udał mi się w skrzynkach?? Pomidory uchowałam, ciekawe czy groszek by zechciał??

M@rtulin@ pozdrawia
Kaś
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 08, 2009, 21:39:34 »

Miałam w ogrodzie, rósł cudownie Smile Ziemia jednak była tam bardzo żyzna bo po naturalnych nawozach.

Krzaczki były dość duże... ok 1m. Myślę, że urośnie i w skrzynkach, ale plony ze skrzynek będą pewnie kiepskie. Co nie zmienia faktu, że można spróbować. Fajnie tak "poskubać" od czasu do czasu przechodząc obok doniczek.

Ja w tym roku będę miała w skrzynkach poziomki Smile

Kasia =)
ursbak
Rezydent

Podlasie

« Odpowiedz #2 : Marzec 09, 2009, 10:10:42 »

ja w skrzynce na balkonie miałam i groszek...nie był tak obfity jak w ogródku...ale cieszył oko-miał kilka strączków; miałam tez ogórki gruntowe-poprowadziłam na tyczce przywiazując i ku memu zdiwieniu wyhodowałam ogórki chyba z 5 było....a jakie smaczne:)

„.. Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja. - O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika. - Skąd możesz wiedzieć, że ja mam? - Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj..."
bura4
Gaduła

Podkarpacie, strefa 6a

« Odpowiedz #3 : Marzec 09, 2009, 14:14:40 »

To ja zrobię eksperyment i posadzę trochę w skrzynkach a trochę przy płocie, zobaczymy co wyjdzie Smile

M@rtulin@ pozdrawia
małgosia w
Administrator

« Odpowiedz #4 : Marzec 09, 2009, 15:14:15 »

Pamiętaj,żeby wysiać jak najwcześniej,kiedy tylko ziemia obeschnie .Jest takie powiedzenie - 'kto sieje w marcu,zbiera w garcu,a kto w maju,zbiera w jaju'.I to się sprawdza w przypadku groszku. Smile

Pozdrawiam Małgosia
moje kwiatki
fiołki
bura4
Gaduła

Podkarpacie, strefa 6a

« Odpowiedz #5 : Marzec 09, 2009, 16:26:59 »

Czyli kiedy dokładnie? W sumie mogę nawet teraz siać do skrzynki...

M@rtulin@ pozdrawia
małgosia w
Administrator

« Odpowiedz #6 : Marzec 09, 2009, 20:29:39 »

Marta,trudno podać konkretny termin,raczej pod koniec marca.Jak wbijesz łopatę w ziemię i nie będzie się już kleić,to wtedy.

Pozdrawiam Małgosia
moje kwiatki
fiołki
bura4
Gaduła

Podkarpacie, strefa 6a

« Odpowiedz #7 : Marzec 09, 2009, 20:47:45 »

Ok, będę siała końcem marca Smile

M@rtulin@ pozdrawia
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: