Strona glwna, home, start Forum dyskusyjne, fora, dyskusja Rncyklopedia, flora, rosliny, florapedia Galeria zdjec, foto, zdjecia, fotoflora Pielegncja roslin, piecza, hodowla, rozmnazanie Wyposazenie, sprzet, akcesoria, narzedzia Zasady, regulsminy, formalnosci, prywatnosc Kontakt z nami, adresy, telefony

Forum Ogrodnicze FloraForum.eu
Grudzień 11, 2019, 07:41:08
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Informujemy, iż na Facebooku została utworzona grupa o nazwie floraforum , która umożliwi nam szybką komunikację.  Grupa ma status „tajna” i ma przede wszystkim zrzeszać członków tego Forum. Każdą osobę chętną do uczestnictwa prosimy o podawanie namiarów na siebie w specjalnie utworzonym temacie  najlepiej poprzez wrzucenie linku do swojego profilu. Ważne merytorycznie tematy roślinne i Wasze cenne spostrzeżenia w tym zakresie nadal miło będziemy widzieć na forum, które pozostaje dla nas wartościowym i długoterminowym źródłem informacji. Żeby ułatwić wrzucanie zdjęć z fb bezpośrednio na forum (z pominięciem hostingów) podajemy instrukcję.
Do zobaczenia na grupie.

Administracja
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chemikolor  (Przeczytany 3114 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mariusz_pol
Aktywny
**

« : Styczeń 04, 2009, 15:37:25 »

Szukając środków grzybobójczych i owadobójczych, do moich roślin natknąłem się na stronę z takimi środkami i nie tylko: www.sklep.chemikolor.pl. Chciałbym coś właśnie z tej strony kupić i mam pytanie, czy ktoś już kupował jakieś środki z tego sklepu, jeżeli tak to czy jest godny polecenia?
PS: Nie wiem czy w dobrym miejscu napisałem wątek.

Naradka
Aktywny
**

Opolskie - strefa 6b

« Odpowiedz #1 : Styczeń 04, 2009, 17:03:08 »

Jeśli nie masz w pobliżu sklepu ogrodniczego to wówczas zakup uzasadniony. Jeśli masz to wraz z dostawami praktycznie wszystkie te środki dostaniesz  i bez kosztów przesyłki.

Pozdrawiam Natka
mariusz_pol
Aktywny
**

« Odpowiedz #2 : Styczeń 04, 2009, 18:03:27 »

Właśnie, że w pobliżu mnie nie ma żadnych sklepów ogrodniczych, które by coś takiego sprzedawały, w kwiaciarni nie ma nawet środka na przędziorki.

Lulu
Rezydent

« Odpowiedz #3 : Styczeń 04, 2009, 18:05:24 »

w kwiaciarni nie ma nawet środka na przędziorki.

Mariusz nie dziwię się. Nawet w Warszawie nie widziałam w żadnej kwiaciarni środków chemicznych. Ten towar zdecydowanie należy do sklepów ogrodniczych, bądź dużych centrów ogrodniczych.
mariusz_pol
Aktywny
**

« Odpowiedz #4 : Styczeń 04, 2009, 18:17:39 »

Jest u mnie w mieście sklep ogrodniczy, nawet dwa, ale w jednym są same rośliny ogrodowe i koro sosnowa, przyznam, że wiele roślin jest bardzo ciekawa, żadnych środków chemicznych nie ma, drugi jest na rynku, który nie jest czynny codziennie, tam jest dość spory wybór cebul i nasion ogrodowych i chemia ogrodowa, typu nawóz do trawnika.

Gacek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 10, 2009, 17:25:36 »

Witam serdecznie,
Kilkakrotnie kupowałem środki w tym sklepie, można telefonicznie zapytać o datę ważności środka - gdy jest w dużym opakowaniu i nie zużyje się go w ciągu jednego sezonu. Wpłaty robiłem na konto, raz wpłaciłem kilkanaście groszy więcej to zwrócono mi je w paczce wraz z fakturą. Ceny w sklepach w okolicy są wyższe.
Pozdrawiam Jan Gacek
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: