Forum Ogrodnicze FloraForum.eu

Pielęgnacja i inne tematy "roślinne" => Interesujące strony o roślinach => Wątek zaczęty przez: mariusz_pol Styczeń 04, 2009, 15:37:25Tytuł: Chemikolor
Wiadomość wysłana przez: mariusz_pol Styczeń 04, 2009, 15:37:25
Szukając środków grzybobójczych i owadobójczych, do moich roślin natknąłem się na stronę z takimi środkami i nie tylko: www.sklep.chemikolor.pl. Chciałbym coś właśnie z tej strony kupić i mam pytanie, czy ktoś już kupował jakieś środki z tego sklepu, jeżeli tak to czy jest godny polecenia?
PS: Nie wiem czy w dobrym miejscu napisałem wątek.


Tytuł: Odp: Chemikolor
Wiadomość wysłana przez: Naradka Styczeń 04, 2009, 17:03:08
Jeśli nie masz w pobliżu sklepu ogrodniczego to wówczas zakup uzasadniony. Jeśli masz to wraz z dostawami praktycznie wszystkie te środki dostaniesz  i bez kosztów przesyłki.


Tytuł: Odp: Chemikolor
Wiadomość wysłana przez: mariusz_pol Styczeń 04, 2009, 18:03:27
Właśnie, że w pobliżu mnie nie ma żadnych sklepów ogrodniczych, które by coś takiego sprzedawały, w kwiaciarni nie ma nawet środka na przędziorki.


Tytuł: Odp: Chemikolor
Wiadomość wysłana przez: Lulu Styczeń 04, 2009, 18:05:24
w kwiaciarni nie ma nawet środka na przędziorki.

Mariusz nie dziwię się. Nawet w Warszawie nie widziałam w żadnej kwiaciarni środków chemicznych. Ten towar zdecydowanie należy do sklepów ogrodniczych, bądź dużych centrów ogrodniczych.


Tytuł: Odp: Chemikolor
Wiadomość wysłana przez: mariusz_pol Styczeń 04, 2009, 18:17:39
Jest u mnie w mieście sklep ogrodniczy, nawet dwa, ale w jednym są same rośliny ogrodowe i koro sosnowa, przyznam, że wiele roślin jest bardzo ciekawa, żadnych środków chemicznych nie ma, drugi jest na rynku, który nie jest czynny codziennie, tam jest dość spory wybór cebul i nasion ogrodowych i chemia ogrodowa, typu nawóz do trawnika.


Tytuł: Odp: Chemikolor
Wiadomość wysłana przez: Gacek Styczeń 10, 2009, 17:25:36
Witam serdecznie,
Kilkakrotnie kupowałem środki w tym sklepie, można telefonicznie zapytać o datę ważności środka - gdy jest w dużym opakowaniu i nie zużyje się go w ciągu jednego sezonu. Wpłaty robiłem na konto, raz wpłaciłem kilkanaście groszy więcej to zwrócono mi je w paczce wraz z fakturą. Ceny w sklepach w okolicy są wyższe.
Pozdrawiam Jan Gacek